Na dobu určitou Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek Kontaktní centrum 25000-35000 Kč/měsíc

mBank je od vstupu na CZ/SK trh v roce 2007 synonymem pro MOBILITU a INOVACI v bankovnictví. Jsme také hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople - už jsou nás přes čtyři stovky! Vytváříme prostředí, kde je radost pracovat, firemní kultura je naším největším benefitem.

Ahoj z mBank,

jsme tým, který funguje v duchu hodnot spolupráce a podpory, stavíme na jednoduchosti, empatii a mobilitě. Naše služby jsou založené na technologiích a aplikacích, které umožňují lidem snadnou a okamžitou dostupnost produktů i financí. Naši klienti jsou zvyklí řešit své potřeby "on-line", šetří tak čas a energii, které by museli vynaložit k návštěvě pobočky.

Jak vypadá pracovní den?

  • Náš kolega na pozici "online" bankéře je nepostradatelnou součástí banky. Šetří klientovi čas a energii, které by musel vynaložit k návštěvě pobočky.
  • Zajišťuje většinu kontaktů s klientem:

- po telefonu, přes email a sociální sítě
- poradenství, servis a pomoc s konkrétními kroky při využívání našich produktů (online)

  • Provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 – 21:00 hod. SO + NE, 10:00 – 18:30 hod.

Co je pro takovou pozici potřeba?

  • pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).
  • slovenští kolegové vítáni!

Co Ti nabízíme my:

  • vedle jistoty pracovní smlouvy také o benefitech (vždy je fajn mít něco navíc), otevřené firemní kultuře a mezinárodním prostředí, časové flexibilitě, kariérním rozvoji a zdravém životním stylu zaměstnanců - projektu, který jsme rozjeli a do nějž se může zapojit každý, kdo má chuť.
  • důkladné 6 týdenní zaškolení v začátcích spolupráce, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě si ale navzájem pomáháme i po zaškolení.

Těšíme se na všechny reakce! :-)

Je to práce pro Tebe?

Pošli nám o sobě pár informací v CV a kratičkém motivačním vzkazu. Rádi zavoláme a ještě raději se s Tebou potkáme v našich prostorách v kancelářském komplexu Futurama hned u metra "B" Invalidovna.