Jsme mBank – „m“ v naší značce znamená mobilitu. Jsme mladou inovativní bankou. Na českém a slovenském trhu si svou pozici už od založení v roce 2007 stále vylepšujeme, a to hlavně díky moderním, srozumitelným produktům a dobré zákaznické zkušenosti. Naším posláním je vymýšlet a realizovat změny, které zlepší klientům bankování. Život je neustále v pohybu a my s ním.

START KARIÉRY V BANCE - OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Chceš začít budovat svou kariéru v bankovním sektoru? Motivuje Tě pomáhat lidem a komunikovat s nimi po telefonu? Chtěl/a bys pracovat s partou prima lidí a učit se nové věci? Staň se součástí našeho kontaktního centra, které řeší požadavky stálých klientů a pomáhá jim s jejich dotazy a tím buduje pozitivní image mBank.

Co by byla Tvoje náplň práce?

  • Každodenní komunikace s klienty po telefonu, přes email a sociální sítě
  • Řešení klientských požadavků a poskytování perfektních servisních služeb pro klienty, kteří volají na naše kontaktní centrum
  • Zodpovídaní různých dotazů ke všem produktům, které mBank nabízí a řešení případných reklamací či nesrovnalostí
  • Dále Tě čekají administrativní činnosti související se zadáváním dat do systému (např. žádosti klientů o založení účtu, půjčky, kreditní karty, pojištění….), administrace údajů klienta v bankovních systémech a práce s interními IT systémy

Co od Tebe očekáváme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Perfektní ovládání češtiny, nebo slovenštiny (komunikativní znalost angličtiny výhodou)
  • Přátelskou a proklientsky orientovanou osobnost, která dokáže klientovi porozumět a ráda mu pomůže
  • Jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev
  • Samostatnost, odolnost vůči stresu a trpělivost
  • Člověka, který rád a dobře komunikuje s lidmi
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • Jistotu stabilního zaměstnavatele
  • Moderní kanceláře 5 min chůze od metra
  • Intenzivní školící program pro nováčky
  • Neformální pracovní atmosféru a skvělý kolektiv
  • Příjemný plat a spoustu benefitů k tomu
  • Kariérní rozvoj
  • Nadřízeného, který se opravdu stará a skvělý tým kolegů
  • 5 týdnů dovolené, sickdays, kafeterie, stravenky a mnoho dalšího

Provozní doba mLinky je: Po - Pá 8:00 – 21:00 hod. So + Ne, 10:00 – 18:30 hod.

V případě, že Tě naše nabídka zaujala pošli nám svůj životopis s krátkým motivačním dopisem. Pokud nemáš zkušenosti/ praxi – nevadí, vše Tě rádi naučíme. Pečlivě vyhodnotíme všechny odpovědi a pakliže se naše vize budou shodovat, rádi si s Tebou domluvíme osobní schůzku u nás na centrále.

Těšíme se na všechny reakce. :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sokolovská 668/136d, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

mBank

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

mBank
Markéta Polcarová
Pernerova 691/42
186 00  Praha 8-Karlín
Česká Republika