Sme mBank - "m" v našej značke znamená mobilitu. Sme mladá inovatívna banka. Na českom a slovenskom trhu si svoju pozíciu už od založenia v roku 2007 stále vylepšujeme, a to hlavne vďaka moderným, zrozumiteľným produktom a dobrým zákazníckym skúsenostiam. Naším poslaním je vymýšľať a realizovať zmeny, ktoré zlepšia klientom bankovanie. Život je neustále v pohybe a my s ním.

ŠTART KARIÉRY V BANKE - OPERÁTOR / KA ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU

Chceš začať budovať svoju kariéru v bankovom sektore? Motivuje Ťa pomáhať ľuďom a komunikovať s nimi po telefóne? Chcel / a by si pracovať s partiou prima ľudí a učiť sa nové veci? Staň sa súčasťou nášho kontaktného centra, ktoré rieši požiadavky stálych klientov a pomáha im s ich otázkami a tým buduje pozitívny imidž mBank.

Čo by bola Tvoja náplň práce?

  • Každodenná komunikácia so slovenskými klientmi po telefóne, cez mail a sociálne siete (momentálne pracujeme na budovanie iba slovenského tímu)
  • Riešenia klientskych požiadaviek a poskytovanie perfektných servisných služieb pre klientov, ktorí volajú na naše kontaktné centrum
  • Zodpovedať rôzne otázky ku všetkým produktom, ktoré mBank ponúka a riešenie prípadných reklamácií či nezrovnalostí
  • Ďalej Ťa čakajú administratívne činnosti súvisiace so zadávaním dát do systému (napr. Žiadosti klientov o založenie účtu, pôžičky, kreditné karty, poistenie ....), Administrácia údajov klienta v bankových systémoch a práca s internými IT systémami

Čo od Teba očakávame?

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • Perfektné ovládanie slovenčiny (komunikatívna znalosť angličtiny výhodou)
  • Priateľskú a proklientsky orientovanú osobnosť, ktorá dokáže klientovi porozumieť a rada mu pomôže
  • Jasný, zrozumiteľný a príjemný hovorený prejav
  • Samostatnosť, odolnosť voči stresu a trpezlivosť
  • Človeka, ktorý rád a dobre komunikuje s ľuďmi
  • Užívateľskú znalosť práce na PC (MS Office)

Ponúkame:

  • Istotu stabilného zamestnávateľa
  • Moderné kancelárie 5 min chôdze od metra
  • Intenzívny školiaci program pre nováčikov
  • Neformálnu pracovnú atmosféru a skvelý kolektív
  • Príjemný plat a veľa benefitov k tomu
  • Kariérny rozvoj
  • Nadriadeného, ktorý sa naozaj stará
  • Skvelý tím kolegov
  • 5 týždňov dovolenky, sickdays, kafetéria, stravné lístky a mnoho ďalšieho

Prevádzková doba mLinky je: Po - Pi 8:00 - 21:00 hod. SO + NE, 10:00 - 18:30 hod.

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala pošli nám svoj životopis s krátkym motivačným listom. Ak nemáš skúsenosti / prax - nevadí, všetko Ťa radi naučíme. Starostlivo vyhodnotíme všetky odpovede a pokiaľ sa naše vízie budú zhodovať, radi si s Tebou dohodneme osobné stretnutie u nás na centrále.

Tešíme sa na všetky reakcie :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sokolovská 668/136d, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

mBank

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

mBank
Markéta Polcarová
Pernerova 691/42
186 00  Praha 8-Karlín
Česká Republika