Jsme mBank – „m“ v naší značce znamená mobilitu. Jsme mladou inovativní bankou. Na českém a slovenském trhu si svou pozici už od založení v roce 2007 stále vylepšujeme, a to hlavně díky moderním, srozumitelným produktům a dobré zákaznické zkušenosti. Naším posláním je vymýšlet a realizovat změny, které zlepší klientům bankování. Život je neustále v pohybu a my s ním.

Zákaznický servis - start kariéry v bance - ČJ nebo SJ

Sníš o profesní dráze v bance? Motivuje Tě pomáhat lidem a komunikovat s nimi po telefonu? Chtěl/a bys pracovat s partou prima lidí a učit se nové věci? Pokud jsou tvé odpovědi kladné- napiš nám a staň se součástí našeho kontaktního centra, které řeší požadavky stálých klientů a pomáhá jim s jejich dotazy a tím buduje pozitivní image mBank.

Náplň práce:

  • servisní bankéř prostřednictvím telefonu, emailu a sociálních sítí řeší aktuální požadavky klienta vč. aktivních operací v bankovních systémech. Provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 – 21:00 hod. SO + NE, 10:00 – 18:30 hod.
  • důkladné 6 týdenní zaškolení v začátcích spolupráce, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě si ale navzájem pomáháme i po zaškolení.
  • Kolegové se slovenštinou jsou vítáni :)

O čem spolu budeme mluvit?

O MBANK ZEVNITŘ I NAVENEK

  • jsme tým, který funguje v duchu hodnot spolupráce a podpory, stavíme na jednoduchosti, empatii a mobilitě. Naše služby jsou založené na technologiích a aplikacích, které umožňují lidem snadnou a okamžitou dostupnost produktů i financí. Naši klienti jsou zvyklí řešit své potřeby "on-line", šetří tak čas a energii, které by museli vynaložit k návštěvě pobočky.

O VZDĚLÁNÍ, ZKUŠENOSTECH A HLAVNĚ TVÝCH PLÁNECH A OČEKÁVÁNÍ

  • pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).

O PŘIDANÉ HODNOTĚ PRO NAŠE ZAMĚSTNANCE

  • vedle jistoty pracovní smlouvy také o benefitech (vždy je fajn mít něco navíc), otevřené firemní kultuře a mezinárodním prostředí, časové flexibilitě, kariérním rozvoji a zdravém životním stylu zaměstnanců - projektu, který jsme rozjeli a do nějž se může zapojit každý, kdo má chuť.

Těšíme se na všechny reakce! :-)

Jak na to?

Pošli nám o sobě pár informací v CV a kratičkém motivačním vzkazu. Rádi zavoláme a ještě raději se s Tebou potkáme v našich prostorách v kancelářském komplexu Futurama hned u metra "B" Invalidovna.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sokolovská 668/136d, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Slovenština (pokročilá)

Zadavatel

mBank

Kontakt

mBank
Markéta Polcarová
Pernerova 691/42
186 00  Praha 8-Karlín
Česká Republika