Na dobu určitou Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek Kontaktní centrum 25000-35000 Kč/měsíc

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 12 let hrdým zaměstnavatelem více než čtyř set skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Ahoj z mBank,

jsme tým, který funguje v duchu hodnot spolupráce a podpory, stavíme na jednoduchosti, empatii a mobilitě. Naše služby jsou založené na technologiích a aplikacích, které umožňují lidem snadnou a okamžitou dostupnost produktů i financí. Naši klienti jsou zvyklí řešit své potřeby "on-line", šetří tak čas a energii, které by museli vynaložit k návštěvě pobočky.

Jak vypadá pracovní den?

  • Náš kolega na pozici "online" bankéře je nepostradatelnou součástí banky. Šetří klientovi čas a energii, které by musel vynaložit k návštěvě pobočky.
  • Zajišťuje většinu kontaktů s klientem:

- po telefonu, přes email a sociální sítě
- poradenství, servis a pomoc s konkrétními kroky při využívání našich produktů

  • Provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 – 21:00 hod. SO + NE, 10:00 – 18:30 hod.

Co je pro takovou pozici potřeba?

  • pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).
  • slovenští kolegové vítáni!

Co Ti nabízíme my:

  • vedle jistoty pracovní smlouvy také o benefitech (vždy je fajn mít něco navíc), otevřené firemní kultuře a mezinárodním prostředí, časové flexibilitě, kariérním rozvoji a zdravém životním stylu zaměstnanců - projektu, který jsme rozjeli a do nějž se může zapojit každý, kdo má chuť.
  • důkladné 6 týdenní zaškolení v začátcích spolupráce, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě si ale navzájem pomáháme i po zaškolení.

Těšíme se na všechny reakce! :-)

Je to práce pro Tebe?

Pošli nám o sobě pár informací v CV a kratičkém motivačním vzkazu. Rádi zavoláme a ještě raději se s Tebou potkáme v našich prostorách v kancelářském komplexu Futurama hned u metra "B" Invalidovna.