Očima zaměstanců

Jsme jako rodina, která roste společně. Navzájem se dobře známe a podporujeme se.

Přehrát video
Jirka
Pohovor nebyl výslech, ale fajn pokec

Z pohovoru jsem měl obavu, ale bylo to zbytečné. Měl jsem možnost se setkat jak s nadřízeným, tak si vyzkoušet práci s budoucími kolegy. A ještě jsme si hezky popovídali.

Přehrát video
Marie
Práci děláme v uvolněné atmosféře a s nadhledem

Klientům se snažíme opravdu pomoct v situaci, kdy to nejvíc potřebují. Cílem je, aby se obě strany nakonec rozloučily s úsměvem. Proto je důležité, že u nás pracují lidé s pozitivním přístupem.

Přehrát video
Martin
Každý má svoji zodpovědnost, ale vzájemně si pomáháme

Práce tady není od 9 do 5. Máme každý svou zodpovědnost a já si moc cením, že můžu reálně ovlivnit, jak budou naše produkty vypadat. A to mě baví.

Přehrát video
Aliaksei
Poznal jsem tu fajn lidi

V mBank jsem nenašel jen kolegy, ale opravdové kamarády. Běžně spolu trávíme čas i mimo práci a já jsem za to hrozně rád.

Přehrát video
Dawid
Lidé jsou tu velmi přátelští a otevření

Když porovnám polskou a českou mBank, tak určitě vnímám rozdíly. Práce je stejná, ale lidé jsou jiní. Kolegové v Česku jsou velmi otevření a přátelští a zapojili mě bez problému do kolektivu.

Přehrát video
Dominik
O zákazníka můžu pečovat od A do Z

Jsem tady spokojený. Původně jsem si chtěl držet větší odstup, ale zpětně bych si nafackoval :) Bylo to totiž zbytečné. Jsou lidi, se kterými má smysl bavit se i trávit čas.

Přehrát video
Nicol
V mBank se můžeme posouvat a růst

Práce na částečný úvazek není problém. Vždy si s kolegy vyjdeme vstříc, pokud má třeba někdo školu. A kariérní růst? Ten se očekává :)

Přehrát video
Patrik
Mám tady ve všech oporu

Jít ráno do práce pro mě není povinnost, ale radost, protože vím, že v mBank mám podporu vždy.

Přehrát video
Míša
Máme spoustu příležitostí se rozvíjet

Práce v mBank nás pustí tam, kam se sami chceme dostat. Můžeme se rozvíjet, nic nás nedrží zpátky.

Benefity

Ručíme za stabilitu, skvělé služby a zejména za super benefity pro naše zaměstnance.

Stravenky

Jíst se musí, proto na vás bude každý měsíc čekat naditý balíček stravenek.

Firemní auto

Manažery a manažerky máme často na cestách, a protože vlakem to není ono, má každý na této pozici k dispozici vlastní auto.

Týden dovolené navíc

K tradičním 20 dnům přihodíme ještě dalších 5, ať si můžete opravdu odpočinout.

Home office

Práce z domu u nás není tabu. Naopak, rádi vás podpoříme, protože si vzájemně důvěřujeme.

Studijní volno

Čekají vás zkoušky, státnice nebo potřebujete chvíli klidu pro samostudium? Není problém, uvolníme tě.

Účet v Cafeterii a Multisportka

Pohybem ke zdraví! S Multisportkou nabrat fyzičku a díky Cafeterii k tomu cestovat, za kulturou nebo podpořit své zdraví.

Nabídka našich produktů

Produkty jako účet nebo kartu máte v mBank zcela zdarma. A pokud zrovna sháníte bydlení nebo potřebujete půjčku, tak ji budete mít za nižší úrok.

Narozeninový den

Narozeniny se musí oslavit! Moc rádi je s vámi oslavíme v práci, ale na pořádnou oslavu s přáteli či rodinou dostanete od nás placené volno navíc.

Další fajn slevy

S našimi partnery máme výborné vztahy a díky tomu vám můžeme nabídnout další slevy na různé produkty a služby.

Sick days

Rýmička? Tak honem do postele. Dostanete na to od nás 3 dny volna navíc, ať se můžete rychle uzdravit.

Jak vás posuneme dál – vzdělávání

Máme pro vás různá školení a naše know-how si nikdo z nás nenechává pro sebe, ale vzájemně se obohacujeme. Jezdíme na domácí i zahraniční konference a používáme moderní technologie a systémy, které nás a naši práci posouvají. No a nezapomeňme, že denně pracujeme na zajímavých a ambiciózních projektech s těmi nejlepšími v oboru. Prostě, děje se toho u nás hodně a záleží jen na vás, kam se posunete.

Naše kanceláře

Hýčkáme si naše zaměstnance, takže společně pracujeme v jedněch z nejlepších kanceláří v republice.

V nové centrále Butterfly Karlín jsme od července 2018, kam jsme se nastěhovali jako vůbec jedni z prvních. Naše kanceláře jsou moderní a designově vyladěné, a jejich absolutní funkčnost zaručuje dostatek pracovních a relaxačních zón. Korunou celého prostoru je pak úžasná terasa na střeše budovy. Ne náhodou porota soutěže Zasedačka roku a Kancelář roku našim kancelářím udělila dvě ocenění.

Jak žijeme

U nás je práce zábava. Nehrajeme si na striktní pravidla a procesy a umíme se spolu lidsky bavit.

Příběhy z mBank, které tvoříme sami

Na lince, na pobočce nebo centrále – všude nám to dává smysl a všichni jsme jeden tým. Na naší cestě s mBank se mění technologie, týmy i pracovní náplň. Jedno ale zůstává. Firemní kultura, vzájemná podpora a radost z dobře odvedené práce.  

Anna

K financím jsem měla vždy blízko, a když jsem při studiu hledala práci, chtěla jsem jít mezi lidi. Volba tak padla na pobočku, a teď to vidím jako skvělé rozhodnutí. Přímý kontakt s klientem byl úžasnou školou individuálního přístupu. Dnes i díky tomu pracuji v centrále mBank. Všem, kdo chce nastartovat kariéru v mobilním bankovnictví, můžu práci na pobočce mBank doporučit jako ideální začátek.

Jana

Čo mi dali 4 roky na mLinke? Naučila som sa komunikovať s ľuďmi, argumentovať, a získala som prehľad o finančníctve v bežnom živote. Momentálne som na oddelení Credit Maintenance, kde sa venujem hypotekárnym úverom. Na mLinku si ale veľmi často spomeniem, pretože práve tam som získala tie podstatné skúsenosti, ktoré využívam dodnes.

Simona

Po štúdiu som do mBank nastúpila ako operátor, kde som sa v krátkom čase dostala na pozíciu Senior specialist. Prioritou tu bola správa hypotekárnych úverov, a tak bol ďalší môj postup jasný - Credit Maintenance. Na mLinke som získala skvelý prehľad o chode banky a o bankových procesoch. Pre ďalšiu sebarealizáciu je to ten najlepší možný štart.

Přidej se k nám

Nastavení cookies