Na dobu určitou Práce na plný úvazek Kontaktní centrum 25000-35000 Kč/měsíc

Máme jedno z nejlepších kontaktních center a neustále ho zlepšujeme.
staň se součástí našeho kontaktního centra, které řeší požadavky stálých klientů a pomáhá jim s jejich dotazy. Jsme tým, který funguje v duchu hodnot spolupráce a podpory, stavíme na jednoduchosti, empatii a mobilitě.

Krásný den z mBank,

baví Tě telefonování a rád/a pomáháš lidem? Co třeba přidat se k nám na kontaktní centrum a být podporou našim stálým klientům. Prostřednictvím telefonu, e-mailu a nově i chatu klientům odpovídáme na jejich dotazy spojené s bankovnictvím. Je to práce sice náročná, ale zato různorodá a člověk se hned tak nenudí.

Co Tě s námi v nové pozici čeká?

  • poradenství, servis a pomoc s konkrétními kroky při využívání našich produktů - po telefonu, přes email a sociální sítě
  • Provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 – 20:00 hod. SO + NE, 9:00 – 17:30 hod.
  • nejedná se o aktivní linku

Co je pro takovou pozici potřeba?

  • pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).

Co Ti nabízíme my?

  • vedle jistoty pracovní smlouvy také škálu benefitů (vždy je fajn mít něco navíc), otevřená firemní kultura, časová flexibilita, kariérní rozvoj a různé projekty, do kterých se můžeš zapojit!
  • důkladné 6 týdenní zaškolení, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě si ale navzájem pomáháme i po zaškolení.

Práce v call centru je občas náročná, stejně jako každá jiná práce. My ale víme, jak proti stresu bojovat. Od stolního fotbálku na pracovišti, přes chutné svačinky až po společné akce třeba nad "zlatavým mokem s bohatou pěnou" :-)

Je to práce pro Tebe?

Pošli nám své CV a krátký motivační vzkaz. Moc rádi Ti zavoláme, probereme detaily a poté domluvíme pohovor - samozřejmě online :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Sokolovská 668/136d, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost studijního volna