Na dobu určitou Práce na plný úvazek Kontaktní centrum 25000-35000 Kč/měsíc

Máme jedno z nejlepších kontaktních center a neustále ho zlepšujeme.
staň se součástí našeho kontaktního centra, které řeší požadavky stálých klientů a pomáhá jim s jejich dotazy. Jsme tým, který funguje v duchu hodnot spolupráce a podpory, stavíme na jednoduchosti, empatii a mobilitě.

Ahoj z mBank,

baví Tě telefonování a rád/a pomáháš lidem? Co třeba přidat se k nám na kontaktní centrum a být podporou našim stálým klientům. Prostřednictvím telefonu, e-mailu a nově i chatu klientům odpovídáme na jejich dotazy spojené s bankovnictvím. Je to práce sice náročná, ale zato různorodá a člověk se hned tak nenudí.

Co Tě s námi v nové pozici čeká?

  • poradenství, servis a pomoc s konkrétními kroky při využívání našich produktů - po telefonu, přes email a sociální sítě
  • Provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 – 20:00 hod. SO + NE, 9:00 – 17:30 hod.
  • nejedná se o aktivní linku

Co je pro takovou pozici potřeba?

  • pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).

Co Ti nabízíme my?

  • vedle jistoty pracovní smlouvy také škálu benefitů (vždy je fajn mít něco navíc), otevřená firemní kultura, časová flexibilita, kariérní rozvoj a různé projekty, do kterých se můžeš zapojit!
  • důkladné 6 týdenní zaškolení, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě si ale navzájem pomáháme i po zaškolení.
  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick days + den volna k Tvým narozeninám
  • Přístup do Kafeterie, kde si sám/sama vybereš, za co si body utratíš
  • Otevřená firemní kultura, stravenky a mnoho dalších benefitů

Je to práce pro Tebe?

Pošli nám své CV a krátký motivační vzkaz. Moc rádi Ti zavoláme, probereme detaily a poté domluvíme pohovor - samozřejmě online :-)
Na palubu bychom Tě přivítali od února.

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Sokolovská 668/136d, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost studijního volna