Na dobu neurčitou Práce na plný úvazek Obchodní síť

mBank - jsme mladou inovativní bankou a takovou i chceme být. Naším posláním je přemýšlet a realizovat změny, které zlepší klientům bankovní svět. Život je neustále v pohybu a my jsme s ním. Pokud tě baví bankovní prostředí, vzdělávání dospělých, nové technologie a neustále něco vylepšovat, pak jsi určitě náš člověk.

Z mBank Tě zdraví Broňa a Jirka. Do týmu regionálních KAM hledáme posilu, která přijme výzvu a odpovědnost pečovat o strategické partnery (finanční zprostředkovatele) banky v Praze a Středočeském kraji. Pokud máš zkušenosti na podobné pozici nebo se v rámci svého kariérního plánu chceš posunout na tuto prestižní pozici a získat nové zkušenosti, tak čti dál…

Náplň práce

  • Péče o stávající portfolio finančních poradců – budování vztahů na regionální úrovni
  • Plánování a realizace schůzek s vedoucími obchodních týmů a poradci v regionu
  • Plánování a realizace produktových školení
  • Metodická podpora prodeje, pomoc při zadávání žádostí
  • Spolupráce s centrálními KAMy při plánování aktivit u jednotlivých partnerů
  • Pravidelný reporting aktivit
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky
  • Plnění plánu aktivit a produkce

Základní předpoklady

  • Zkušenosti z bankovnictví (není podmínkou, ale výhodou)
  • Znalost produktů/procesů u produktů: půjčky, účty, hypotéky
  • Praxe na pozici KAM (není podmínkou, ale výhodou)
  • Schopnost vést obchodní jednání
  • Dobré prezentační dovednosti
  • Orientaci na výkon a tah na bránu

Co s námi získáš?

  • Velmi atraktivní finanční ohodnocení 50 – 100tis CZK dle obchodních výsledků svěřeného regionu
  • Budget na reprezentaci a logistiku
  • Adaptační program na první 3 měsíce včetně odpovídající finanční garance
  • Uplatnění Tvého potenciálu v prostředí spolupráce, otevřenosti a chuti posouvat věci dopředu
  • Velkou pracovní autonomii, a zároveň podporu kolegů i šéfa
  • Adekvátní ohodnocení Tvých znalostí a zkušeností, ale i ocenění Tvé práce a konstruktivní zpětnou vazbu
  • Vzájemné profesní obohacení a rozvoj při spolupráci se zkušenými kolegy
  • V neposlední řadě všechny výhody, které přináší naše unikátní mBank kultura (neformálnost, přátelské vztahy, odpovědnost a worklife balance)

Je to práce pro Tebe?

tak pošli životopis, sejdeme u kávy/čaje a popovídáme si o tom více. Budeme se těšit!

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Pernerova 691/42, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Profesní/osobní kouč